Dołącz do nas

w lipcu 2004 roku...

Wszystko zaczęło się od Rumburaka. Bardzo przeżyliśmy jego odejście. Byliśmy źli z tej bezradności, że sami nic nie możemy zrobić. Wtedy zaczęły się rozmowy z Kasią, dzisiejszym pełnomocnikiem SPK, która zaoferowałą swoją pomoc w organizowaniu "Apelu do hodoców". To był początek. Powiedzieliśmy - STOP. Nie pozwolimy na takie traktowanie zwierząt, które są nam szczególnie bliskie. Umierają nam na rękach. Sam płacz i smutek nie wystarczą. Pierwszym krokiem była strona rumburak.kroliki.net, na której spisaliśmy historie maluszków.

Co teraz?

Szukamy ludzi chętnych do pomocy. Osób, którym los zwierząt nie jest obojętny, osób z zapałem i chęcią do działania.

Musimy znaleźć środki, by regularnie wydawać plakaty, ulotki, broszurki i znaczki z naszym logo.

Chcemy w przyszłości postawić bilboardy, umieścić je naprzeciwko największych giełd zoologicznych w Polsce. Chcemy współpracować z innym organizacjami, walczącymi o prawa zwierząt, o ich godne życie - bez cierpienia i bólu. Chcemy zbierać podpisy pod przyszłą ustawę.

Teraz pewnie zastanawiacie się, czy uda się poprawić los zwierząt? Tak - jest to możliwe - ale nie zrobią tego jedna, dwie albo trzy osoby.

Dołącz do nas. Każdy jest potrzebny i każdy może pomóc - Ty również! Jeśli masz czas oraz pomysły na Apel - zgłoś się do nas.

Kontakt e-mail:
koordynator Akcji
zarzad@kroliki.net

Apel Rumburaka wspierają:

Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Strony promujące Apel Rumburaka:

KRÓLICZA STRONA - serwis poświęcony królikom domowym

KRóLICZY GREEN-BAR

Strona Funi i Tufika


www.kazior5.com

Blog Kasi, Kapiego i Nesi